Piarres Larzabal Kolegioa

 

SACoche - Sésamath

EasyScol

Seaska

Ikastolen Elkartea


Herri Urrats

 

Aurtengo kolegioko ekintzen zerrenda hor duzue :

 

IRAILA :

Irailaren 2a : 6. sartzea

Irailaren 3a : 5., 4., 3. sartzea 

Irailaren 21a : Burasoen sartze bilkura

Irailaren 23a : Solasgunea Ganarekin

Irailaren 27a : Planing Familial prebentzioa (3D1)

Irailaren 28a : "Indes Galantes" Urruñako zineman (4. + 3.endako)

 

URRIA :

Urriaren 4a : Planing Familial prebentzioa (3D2)

Urriaren 5a : 6A Adoenia elkartearen saioa

Urriaren 6etik 8ra : 6.ak Baigorrira

Urriaren 11a : Planing Familial prebentzioa (3B1)

Urriaren 14a : 6B / 6D / 6E Adoenia elkartearen saioa + Planing Familial prebentzioa (3B2)

Urriaren 15a : Visite "Les coulisses du bâtiment" (4. / 3.)

Urriaren 18a : 6A eta 6E bio ateraldian + Planing Familial prebentzioa (3A1)

Urriaren 19a : 6B eta 6D bio ateraldian

Urriaren 21a : Solasgunea Ganarekin + Planing Familial prebentzioa (3A2)

 

Urriaren 22tik  azaroaren 7a arte : OPORRAK

 

AZAROA :

Azaroaren 12a : Pedagogi eguna 1 + PSC1 (3A + 3B1)

Azaroaren 15a : Integrazio Batzordea elkartearen mintzaldia (elkartasun hilabetearen abiapundua)

Azaroaren 17a : Kazetariak ikastetxean mintzaldia (3.)

Azaroaren 22tik abenduaren 3ra : Gosari salmenta goizero Integrazio Batzordearen alde

Azaroaren 23a : "Princesse K" antzerkia (5.)

Azaroaren 29a : 3.eko kontseilua + Bernat Etxepare lizeoaren bisita (3.)

Azaroaren 30a : 4.eko kontseilua + Asisko Urmenetaren hitzaldia (4.)

 

ABENDUA :

Abenduaren 2a : "Atzerria Lurra Garratz" antzerki topaketa (4B)

Abenduaren 3a : Nahiera eguna 1 + Euskararen nazioarteko eguna

Abenduaren 4a : Seaskako Lanbide foroa lizeoan

Abenduaren 6a : 6.eko kontseilua

Abenduaren 7a : 5.eko kontseilua

Abenduaren 8a : Odon Nobliaren mintzaldia (3.)

Abenduaren 14a : Tutoregotza

Abenduaren 16a : Collège au cinéma (kolegio osoa)

Abenduaren 17a : Olentzero + Hiki Mihi Klik ipuin kondaketa (6.)

 

Abenduaren 18tik urtarrilaren 4a arte : EGUBERRIKO OPORRAK

 

URTARRILA :

Urtarrilaren 3a : Pedagogi eguna + PSC1 formakuntza (3B2 + 3D)

Urtarrilaren 4a : Azkaingo ikastolaren bisita

Urtarrilaren 10a : Urruñako ikastolaren bisita + Itsas Lizeoaren aurkezpena (3.)

Urtarrilaren 11a : Donibane Lohizuneko ikastolaren bisita

Urtarrilaren 12tik 14era : 3.ak Bilbora

Urtarrilaren 14a : Otobus prebentzioa (6.)

Urtarrilaren 18a : Mue antzerkia (3. + 4B + 4D)

Urtarrilaren 20a : Jon Arretxe kolegioan (5.) + Solasgunea

Urtarrilaren 21a :Bidarteko ikastolaren bisita

Urtarrilaren 25a : Hendaia eta Ziburuko ikastolen bisita

Urtarrilaren 31a : Aita Mari itsasontziarekin bisio topaketa (4.)

 

OTSAILA :

Otsailaren 1a : "Ce qu'il nous faut" antzerkia (4A - 4E)

Otsailaren 4a : Brebeta xuria (3.) + Giza katea Baionan 16:30tan

Otsailaren 7a : Brebeta xuria (3.)

Otsailaren 9a : Hiki Mihi Klik ipuin kondaketa Eleka taldearekin (6.)

Otsailaren 8tik 11ra : Enpresa ikastaldia (3.)

Otsailaren 10a : Nahiera eguna

 

Otsailaren 11tik otsailaren 28a arte : NEGUKO OPORRAK

 

MARTXOA :

Martxoaren 1a : Enpresa ikastaroaren ahozkoa (3.)

Otsailaren 28tik martxoaren 11a arte : kantu tailerra (6. + triki)

Martxoaren 3a : Collège au cinéma : "Nora" filma euskaraz (4. - 3.)

Martxoaren 4a : Ikastola guztien arteko ekimena "azterketak euskaraz" argazkia

Martxoaren 7a : 6. kontseilua

Matxoaren 8a : 5. kontseilua

Martxoaren 10a : Solasgunea

Martxoaren 13a : Urrunako ikastola eta gure kolegioaren aldeko kontzertua

Martxoaren 14a : 3. kontseilua + Mat lehiaketa 3B / "pi" eguna (6/5)

Martxoaren 15a : 4. kontseilua

Martxoaren 16a : Atxikitzeak

Martxoaren 18a : Joanes Echeveste kolegioan (6.)

Martxoaren 22a : Burasoekin tutoregotza

Martxoaren 23tik apirilaren 8ra : Elikadura Bankuaren janari eta higiene produktuen bilketa

Martxoaren 29a : Korrika - AEK mintzaldia (anulatua)

Martxoaren 31a : Collège au cinéma : "Tom Boy" (6/5/4) + Burasoendako prebentzio mintzaldia 1

 

APIRILA :

Apirilaren 2a : Marie Cosnay eta 4Eko proiektua

Apirilaren 5a : Korrika'irratia

Apirilaren 7a : Solasgunea + 4D/4Ekoak Baionako Euskal Museora

Apirilaren 9a : Korrika : kolegioko km 2409 arratseko 23:28

Apirilaren 11tik 13ra : Juul irakurketa lehiaketa kanpaina bozkak (6/5)

Apirilaren 12a : "La brigade" filma (3.)

Apirilaren 13a : Atxikitzeak

Apirilaren 14a : 4A/4Bkoak Baionako Euskal Museora

Apirilaren 15a : Bertso saioa (6/5)

 

Apirilaren 15etik maiatzaren 2a arte : UDABERRIKO OPORRAK

 

MAIATZA

 

Maiatzaren 3 eta 5a : Brebeta xuria 2

Maiatzaren 8a : Herri Urrats

Maiatzaren 10a : "Jimmy et ses soeurs" antzerkia (6.)

Maiatzaren 11a : Pedagogi eguna 3

Maiatzaren 18a : Atxikitzeak

Maiatzaren 19a : Solasgunea

Maiatzaren 25a : Ahozko ofizialak (3.)